fbpx

MEIE ÜRITUSEST

Põlevate kõrvitsate festival      

See Halloween peab jääma meelde pikaks ajaks. Subkultuuride festivali külalisi ootab rikkalik kultuuriprogramm, mis hõlmab ühtaegu nii idamaiseid kui ka pühakutepäeva traditsioone .

Festivali kaunistavad sajad kõrvitsad. Noorte kunstnike installatsioonid muudavad Kultuurikatla õudusfilmide võttepaigaks. Kutsume teid kogema närvekõditavat teispoolse maailma atmosfääri.

Toimub Halloweeni-teemaline cosplay-esinejate võistlus. Deemonid, vampiirid, gootid ja teised – tere tulemast lavale. Muide, võistlema lubatakse kõik soovijad mis tahes kostüümis. Esinema on oodata cosplay-külalisstaare.

Publiku soovil on festivaliprogrammis ülipopulaarsete K-POP stiilis tantsude võistlused.  

Žanrimeigi meistriklassi viivad läbi professionaalsed grimeerijad Eestist ja Lätist. Programmis on meistriklasse ka neile, kes cosplay-žanris alles esimesi samme astuvad.

Meie traditsioonilisele Drink and Draw sketši-show’le, mille autor on kunstnik Toon Vugts, on modellideks Halloweeni tegelased. 

Retromängu alas on teil võimalus võidelda zombide ja teiste kurjade olenditega. Toimuvad Warhammer 4000 meistrivõistlused ja Monster Hunter XL-i auhinnaturniir.

Ostelge Eesti suurimal idamaiste ja noorte subkultuuride kaupade laadal, saage Artistic Alley meistrite stiilse käsitöö omanikuks või ostke meeldima hakanud ese kirbukalt.  

Reiside ajal vaimumaailma on külastajatel võimalus ka midagi näksida. Suurematel on võimalus maitsta ainulaadset Eestis pruulitud kõrvitsaõlut.

Toimuvad meistriklassid idamaiste roogade valmistamises, milles kasutatakse kõrvitsat.

Spetsiaalselt teie jaoks on koostatud etniliste õudusfilmide programm.

Teid ootab palju üllatusi ja ootamatusi.

See Halloween jääb teile kauaks meelde!

Piletid on kättesaadav siin:

https://www.piletilevi.ee/est/piletid/kogupere/messid-ja-festivalid/polevate-korvitsate-fest-jaff-2-paeva-pilet-340719/

või siin

https://fienta.com/et/polevate-korvitsate-fest