J-TSOON3 KAVA

*( kava ei ole lõplik ) *(WORK IN PROGRESS )

23.-24.04.2022

Tallinna Kultuurikatel

( Põhja pst. 27A)

23.04

9:00 – doors open for participants (K-POP, cosplay, shops, etc. )

С 11.00 (10.30 ) doors open for all

24.04.

9:00 – doors open for participants (K-POP, cosplay, shops, etc. )

С 10:30 – door open for all

KATELDESAAL

23.-24.04.

11:00 (10:30) – 20:00

SHOPPING CENTER

Shops

Kuroneko ( LT )

Komikslandia (PL)

Maginarium ( PL )

Anime-San (LV)

Akuma-Inn (PL)

MiOhi (PL)

AllForCosplay (BE)

etc.

BLACKBOX

23.04.

9.00-11:00 K-POP proovid

11.00-12.45 K-POP, I blocki

12:45-13:30 «EVA foam forever!», Presentation of modern materials for cosplayers by Captain Ghostly (BE)

13:30-15:30 K-POP, II block

15.30-16:00

16.00-18.00 K-POP, III block

18:00-19:00 Random Dances K-POP

19:00-20.00 E-Sport finaalid (Blazblue Cross Tag Battle, DJMAX Respect )

24.04.

9.00-10.00 K-POP proovid

10.00-11:30 Proovid ( cosplay )

11:30-13:30 K-POP IV block

12:00-13:30 Cosplay kostüümide check (Puupakksaal )

13:30-15:30 Cosplay competition

16:00-16:45 E-Sport finaalid ( Guilty Gear Strive Puyo Puyo, Tetris 2 )

17:00-17:45 Taiko trummid ( Hele-Riin Uib ) ja flööt Mizuki Shindo

18:00–18:30 Awards ceremony, JAFF-i festivali lõputseremoonia

18:30–20.30 JAFF-i lõpufilm Earwig and The Witch”

VÄIKE SAAL

23.04.

IDA SPORDI VÕITLUSKUNSTID

11:00-14:00

Jaapani võitluskunstide esitlused ja meistriklassid

Naginata

Suio ryu

Toyama ryu

Aikido

14:00-14:30

Tai võitluskunsti Muay Thai esitlus

Spordialas on avatud Meijin Budoshop ( FI )

KULTUURIPROGRAMM

15:00-18:00

Jaapani Traditsiooniline Teetseremoonia, Markku Peltola and C°, Finnish Chado association (FI)

24.04.

KULTUURIPROGRAMM

11:00-15:00 Kimono

11:00-14:30 “Make-Up and Body-Art in Cosplay”, Svetlana Kozlova LV)

15:30- 18:00

Cake and Draw by Toon Vugts ( NL ) Drawing master class and cake for all!

16:00-16:30

Photocall for cosplay artists

VAHETÄNAVA SAAL

MÄNGUDE TSOON

Retromängud

Retro Multiplayer (LV)

Kaunas Vintage (LT),

Videomängude muuseum LVLup (EE)

E-spordi võistlused

23.04.

Blazblue Cross Tag Battle

DJMAX Respect

24.04.

Guilty Gear Strive Puyo Puyo

Tetris 2

Lauamängud Yo Mana (EE) jt.

23.04.

Intro from 10:30

11:00 – 18:00

Warhammer 40000 Championship

KARU klubi MTÜ (Narva)

VAHETÄNAV

Artist Allee ja kirbuturg ( ~40 participants )

Fotonurk, Kirills Dogadaevs (LV)

VAHETÄNAVA RÕDU

Pop-Up Näitus “Cosplay Veneetsias”

AASIA TOIDUPÕIK

YUI onigiri Special

NūFace

Bubble Tea Yumcha

China homekitchen ja Mamahuhu nano pop-up supermarket

Kimchi keskus

jt.

MEISTRIKLASSIDE RUUM

 23.04.

11:30-13:00 Baozi workshop ( up to 15 participants, vegetarian option will be offered at the same time)

14:00-15:00

Haruki Murakami tõlkja Margit Juurikase vestlus “Jaapani kirjandus ja film” ja tee degustatsioon.

24.04.

10:30-11:00 Oolong tea tasting  

11:00-11:30 White Tea and Pu’er  tea tasting

11:30-12:30 Calligraphy workshop (up to 15 participants)

13:00-14:00  Chinese Ink painting workshop  (up to 15 participants)

13:30-14:40  Chinese tea workshop( Green, oolong, red tea)  (up to 12 participants)

15:00-16:30  Chinese dumpling workshop ( up to 15 participants, vegetarian option will be offered at the same time)

MEISTRIKLASSID

23.04. 13:00-14:00

Tallinna Kimchi Cup 2022, Kimchi degusteerimine ja töötuba

23.04.

Jaapani noade teritamine, Tallinn Cutlery (EE)

24.04.

Onigiri, YUI

Korean crisps Dalgona etc.

O.KORRUS

PROOVIDE TSOON

RELAX TSOON